top of page

De wijk in met wethouder Carine Bloemhoff

  • Foto van schrijver: Redactie
    Redactie
  • 31 mei 2024
  • 1 minuten om te lezen

Iedere maand bezoekt wethouder Carine Bloemhoff één van de Oude Wijken om in gesprek te gaan met bewoners. Dit doet ze vanuit haar rol als wijkwethouder Oude Wijken. Op vrijdag 23 mei stond het bezoek aan de huiskamer van de WIJ in het Floreshuis gepland. Op vrijdagochtend is hier een inloopmoment voor ouders en werd er met verschillende vrouwen gesproken over waar zij tegenaan lopen.

De kracht van deze ontmoeting is dat er in een veilige omgeving in gezamenlijkheid over lastige onderwerpen gepraat kan worden. Onderwerpen zijn bijvoorbeeld problemen bij de opvoeding, financiële problemen maar ook de taalbarrière waar soms tegenaan wordt gelopen. Deze ochtend ging het over de veilige omgeving die geboden wordt en de steun die deze mensen elkaar geven. Een mooie en inspirerende ochtend. 



 
 
 
Hartwerk Festival: nog even nagenieten

Eind maart was het Hartwerk Festival. Inmiddels zijn we een paar weken verder, maar het was zo’n geslaagde en gezellige dag dat we er graag nog even op terugkijken. Het Floresplein stond vol met buurt

 
 
 

Opmerkingen


Heb je nieuws of een evenement? Mail het naar de redactie, dan kijken we of het geplaatst kan worden.

Groningen

Korrewegwijk.nl

bottom of page