top of page
  • Foto van schrijverRedactie

Gemeente Groningen strijd tegen laaggeletterdheidGemeente Groningen strijdt tegen laaggeletterdheidI


n onze gemeente hebben ongeveer 15.000 mensen moeite met lezen, schrijven, rekenen of omgaan met de computer. Dit heet laaggeletterdheid. De gemeente heeft een plan gemaakt om laaggeletterdheid tegen te gaan. Laaggeletterdheid is van grote invloed op het leven van sommige inwoners in onze gemeente. Ze vinden minder snel een baan en ondervinden meer problemen met geldzaken.


Wat opvalt is dat laaggeletterdheid in Groningen naar verhouding vaak voorkomt bij jongeren onder de 30 jaar. De gemeente gaat bekijken wie deze jongeren zijn en hoe zij de komende jaren met deze jongeren in contact kan komen. Lees meer in het nieuwsbericht op onze website.


コメント


bottom of page