top of page

Leerwerkplekken worden gestimuleerd in de noordelijke wijken van de stad Groningen met 2.9 miljoen euro

  • Foto van schrijver: Redactie
    Redactie
  • 26 mei 2025
  • 1 minuten om te lezen

Mensen krijgen de kans om een opleiding te volgen, geld te verdienen, en daarmee zelfstandig te worden. Dit wordt in de noordelijke wijken van de stad Groningen gestimuleerd met 2,9 miljoen euro vanuit het zogeheten Just Transition Fund (JTF).

Het plan richt zich op de acht noordelijke wijken van Groningen: Vinkhuizen, Paddepoel, Selwerd, Tuinwijk, De Hoogte, Indische Buurt, Professoren Buurt en de Oosterparkwijk. 

Het plan wat de naam heeft ‘De wijk als leerwerkplek’, is ontwikkeld door WerkPro, het Alfa-college (namens mbo Groningen) en de gemeente. Deze organisaties mochten vrijdagmiddag een cheque in ontvangst nemen van Carine Bloemhoff, voorzitter van de arbeidsmarktregio Groningen Noord-Drenthe, en lid van de stuurgroep JTF




 
 
 
Hartwerk Festival: nog even nagenieten

Eind maart was het Hartwerk Festival. Inmiddels zijn we een paar weken verder, maar het was zo’n geslaagde en gezellige dag dat we er graag nog even op terugkijken. Het Floresplein stond vol met buurt

 
 
 

Opmerkingen


Heb je nieuws of een evenement? Mail het naar de redactie, dan kijken we of het geplaatst kan worden.

Groningen

Korrewegwijk.nl

bottom of page